W.W.
Sveikas svėteli ;)
Pasiilgai nuotykių, nori pamatyti ką reiškia tikrai aktyvus forumas, kuriame nei viena diena nepraeina liūdnai (neperdedame, nepaisant, to, kad mūsų nėra daug, visi esame labai aktyvūs ir bandome padaryti rpg kuo įdomesnį)? Patinka senas geras Poteris? Turiu tau naujieną! Ši vieta kaip tik tau :) O gal Hogvartso reikalais visiškai nesidomi ir niekada nesidomėjai? Irgi ne problema, nes mes viską darome savaip... Turbūt nustebsi sužinojęs, kad forume turim narių kurie net Poterio knygų nėra skaitę ir jiems neiškyla jokių problemų! Taigi nebūk Hipogrifas ir prisiregistruok, nes mums reikia tavęs ;]

rodiklisCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 

1. Juodai baltas drugys

Go down 
AutoriusPranešimas
Alexa Moseley
Varno nago vadovė.
Varno nago vadovė.

Pranešimų skaičius : 779
Personažo amžius : 23
Amžius : 22

RašytiTemos pavadinimas: 1. Juodai baltas drugys   Sk. 09 04, 2011 9:38 am

prieš skaitant patartina:
1. Pasitarti su gydytoju arba vaistininku
2. nekreipti dėmesio į pavadinim, nes jis bus pakeistas
3. Saugumo sumetimais, pasiimti pagalvę (jei netyčia užmigtumėt)
4. Komentuoti ir siūlyti ir patarti
5. Jei jums nepatinka ir neįdomu, prašau tiesiog neskaitykite

Who cares about ex, you're gona be next.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://karenfromlt.deviantart.com/
Alexa Moseley
Varno nago vadovė.
Varno nago vadovė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: 1. Juodai baltas drugys   Sk. 09 04, 2011 9:38 am

Megan Elister kaip visada, nubudo ankstų pavasario rytą. Priešingai, nei einant į mokyklą, šeštadienį žadintuvas ją pažadino penktą ryto. Visiškai ją prikėlė šaltas dušas. Ant kėdės atlošo buvo užmesti jos drabužiai. Įlindusi į džinsus, languotus marškinius, surišo savo kaštoninius plaukus į įprastą susitaršiusį kuodą, Megan tyliai ištypeno iš savo kambario, stengdamasi neprikelti miegančių.
Virtuvėje išgėrė puodeli arbatos. Besiaunant sportbačius, namų tyla sudrumstė ne itin tylus bumbtelėjimas. Po šio garso pasigirdo ir aimana.
Mergina nuskubėjo į svetainę, kur ant grindų gulėjo jos busima pamotė, o aplinka ją mėtėsi naujos knygos.
-Kloja? Kas čia nutiko? – keldama moterį nuo grindų ir dairydamasi aplink kambarį, tylą pirma nutraukė Megan.
Atsistojusi ant kojų ši pasitrynė pakaušį ir pasitaisė akinius.
-Vakar iki vėlumos ruošiau naują siuntą bibliotekai ir regis užmigau,- atsakiusi puolė rinkti knygas,- tikriausiai, šiandien teks vėl viską iš naujo tvarkyt.
-O nuo kada tu priimi knygų siuntą į namus, o ne iškart į biblioteką?- padėdama jai rinkti knygas, ši nė truputi nesistebėjo Klojos nerangumu. Toks jausmas, lyg smulkios nelaimės ją lydi nuo gimimo.
-Matai, sandėliuke ir taip mažai vietos, o pirmadieni ten prisigrūs kelių leidimų Šekspyro dramų siuntos,- padėjo knygas ant stalo,- tu šitas padėk...gal ant sofos? O pati ko taip anksti atsikėliai? Ketini kažkur eit?
Megan numetė surinktas knygas ant sofos ir atsisuko į bibliotekininkę.
-Taip, pažadėjau poniai Glorijai, jog padėsiu jai sutvarkyti gėlių sodelį prie įėjimo į senelių namus. Susitarėm jog ateisiu anksti, nes šiandien po pietų pranašauja kaitrą.
-Bet tu be pusryčių?
-Glorija žadėjo jais pavaišint.
-Na taaaaaip...-nutęsė išsišiepusi Kloja,- ta poniutė ruošia skanią arbatą. Pamenu kai būdama tavo metų bandžiau tapti slaugytoja, tai teko dažnai jos ragaut, o tų žolelių mišinio ji taip ir niekam neišduoda.
-Tu teisi. Žodžiu, susitiksim po pietų, o aš jau bėgu.
Palikdama būsima pamotę vieną su jos knygomis, Megan išskubėjo į miestelį.

Ėjo sparčiu žingsniu ir kelią kirto pro mišką. Šitaip ji atsidūrė iškart prie senelių namų įėjimo į sodą. Ponia Glorija jau laukė merginos. Žilaplaukė senučiukė buvo apsirengusi gelsva, gėlėta suknele. Ši moteriškė labai nemėgo tamsių spalvų ir kai kas klausdavo kodėl, ji tiesiog pakraipydavo galvą. Taip kad, Glorijos niekas niekada nėra matęs su tamsiomis spalvomis.
-Žinojau, kad ateisi pro čia. Labas rytas, mieloji,- senutės veidą puošė nuoširdi šypsena.
-Labas rytas, ponia Glorija. Ar galime dabar pradėti darbą?
-O ar tu ne alkana? Gal pirma užkąskime?
-Na nežinau, gal jūs ir teisi,- myktelėjo Megan.
-Nagi brangute, juk artėja šitokia kaitra, juk jei dirbsi tuščiu skrandžiu, gali ir nualpti. Tu pasėdėk čia, o aš paprašysiu prižiūrėtojų, kad mums čia paruoštų pusryčių stalelį,- dar kartą nusišypsodama ponia Glorija nuėjo į vidų.
Megan atsisėdo ant verandos laiptų ir žiūrėjo kažkur į miško pusę. Staiga ant jos delno nutupė baltas drugys. Mergina nusišypsojo ir stengėsi stipriai nejudėti, kad šis nenuskristų. Drugelis ramiai tūnojo ant jos delno ir lėtai judino baltus sparnelius. Kaip tik tuo metu šalia baltojo nutupo juodas drugelis ir tai sukėlė keistą nuostabą Megei.
-Keista...bet jie nuostabūs.
Megan ramiai sėdėjo ir stebėjo ant jos delno esančius drugius. Juodas ir baltas. To ji dar nebuvo mačiusi. Abu drugeliai ėmė sinchroniškai judinti sparnelius ir kai šie du susilietė ant jos delno kažkas blykstelėjo ir vietoj dviejų beliko vienas drugys. Juodai baltas.
Merginos širdis ėmė stipria plakti ir išgąsdinta tokio veiksmo ji atšoko nubaidydama drugį. Nusekė akimis nuskrendantį keistą gyvį.
-Tau taip nutiks nuolat,- pasigirdo balsas už Megan nugaros.
Mergina išsigandusi atsisuko į moteriškę už jos. Tai buvo ponia Miler, šių namų gyventoja, atsiskyrusi nuo visų ir retai kas ją matė. Vienintelis asmuo, kurį ji norėjo matyti, buvo ponia Glorija ir visi teigė, kad vien dėl to, jog jos buvo pusseserės. Miestelėnai apie šią ponią žinojo tik tiek, neva ji, dar būdama paauglė, matė, kaip jos šeima buvo žiauriai išžudytą. Didžiąją savo gyvenimo dalį Miler praleido psichiatrinėje ligoninėje ir kai pasirodė Glorija, ji ištraukė savo pussesere iš tos vietos ir apgyvendino savo senelių namuose. Tikrojo ponios Miler amžiaus niekas nežinojo, o duoti apytikslius skaičius, buvo sunku, nes jos beveik niekas nematė, o ir mačiusieji vengė apie ją šnekėti.
Suglumusi Megė žiūrėjo į moterį juodais plaukais ir juodom akim.
-Ponia Miler...-mykčiojo- ką jūs norite tuo pasakyti?
-Likimas tau parodys, tiesa nebus ilgai nuslėpta. Šviesa ir tamsa privalo susijungt. Kitaip viskas žlugs ir mes būsim pražudyti įtūžusios tamsos.
Pasakiusi šiuos žodžiu, ponia Miler išėjo palikusi suglumusią Megan. Mergina dar ilgai bandė suprasti šiuos žodžius, tačiau ji nuteikinėjo save, jog tai tebuvo kvaištelėjusios senutės nereikšmingos mintys.
Pasirodžius poniai Glorijai, Megan jai nepasakojo apie šiuos įvykius. Jos abi ramiai papusryčiavo ir Megė ėmėsi sodo darbų. Po pietų ji jau baigė savo darbą ir atsisakydama Glorijos siūlomo užmokesčio, išėjo iš prieglaudos tik šį kartą kelią pasirinko pro miestelį.
Megan pažinojo visus Kristal Springso gyventojus, o šie pažinojo ją. Mergina garsėjo kaip itin gera ir visiems padedanti. Megė nuoširdžiai sutikdavo visiems padėti, dalyvavo visų renginių organizavimę ir kitose Kristal Springso veiklose. Ji nemokėjo pykti, o liūdesio niekam nerodydavo. Išsiverkdavo atokiose vietose, kur niekas jos nematydavo ir negirdėdavo, bet taip nutikdavo retai. Miestelėnus žavėjo jos pasišventimas tikėjimui, geraširdiškumas ir draugiškumas.
Sustojusi prie septynmečio berniuko nusipirko laikraštį. Ir vienas kitą užkalbino.
-Lukai, kaip tau sekasi šis biznis?
-Labas Megan, laaabai gerai, man nebedauk trūksta ir galėsiu nusipirkti naują dviratį. Brolis žadėjo nuvežti į miestą, kai susitaupysiu reikiamą sumą,-patenkintas atsakė mažylis.
-Bet tu šaunuolis,-nusijuokė Megė,- aš vietoj tavęs jau bučiau pirmą uždarbį išleidus.
-Aš ne kaip Triksė, pats Džimas sakė kad aš labiau panašesnis į jį, nei į sesę.
-Jei jau prakalbai apie sesę, tai kur ji yra?
-Mama susirgo, tai dabar Triksė dirba vietoj jos. Jei eisi pas ją, tai pasakyk, kad nepamirštų manęs parvežt namo.
-Gerai gerai,- davė berniukui dešimtinės banknotą ir nusišypsojo,- gražos nereikia, bet turėsi leisti pavažinėt su tavo nauju dviračius. Iki Lukai.
Nuėjo link antikvarinių daiktų parduotuvėlės, palikdama išsišiepusi berniuką.

Atgal į viršų Go down
Alexa Moseley
Varno nago vadovė.
Varno nago vadovė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: 1. Juodai baltas drugys   Sk. 09 04, 2011 9:56 am

Triksė Grei, geriausia Megan draugė, dirbo savo motinos antikvarinių daiktų parduotuvėlėje. Merginos buvo vienmetės, abiem po septyniolika. Triksė buvo kiek įžūloka, itin komunikabili, bet turėjo labai gerą aurą. Sugebėdavo visiems pakelti nuotaiką, kaip ir Megan, visada šypsojosi. Jos stilius buvo labai keistas. Geltonus plaukus puošė tai rožinė, tai raudona sruoga, kartais net mėlyna ar žalia. Ji teigė, kad dažo tą sruogą pagal nuotaiką. Nešiojo sijonus iki kelių ir suderindavo su panašių atspalvių timpomis ar pėdkelnėmis, karščių dienomis nešiojo puskojines, ne bet kokias, o margas. Sportbačiai buvo neatskiriama jos drabužių dalis, ir turėjo jų begale, todėl kai persikėlė į sodybą už miestelio, jai teko sumažinti jų kiekį, todėl dalį atidavė Megei. Šiandien Triksė buvo su žaliu languotu sijonu, tamsiai žaliais sportbačiais, savo dryžuotomis puskojinėmis. Juoda palaidinė be rankovių ir tamsiai žalia liemenė. Šviesius plaukus puošė žalia sruoga, įspėdama, jog šiandien ji lyg naujai gimusi. Mergina dirbo prie kasos.
Įeidama į krautuvėlę, Megė užuodė jazminų kvapo smilkalus, kurie maloniai kuteno nosį. Draugės apsikeitė draugiškomis šypsenomis.
-Atėjai į pagalbą, ar nusprendei nusipirkt dar vieną dienoraštį?- tarė Triksė.
-Jei reikia pagalbos, tai padėsiu, o dienoraščio, dar vieno, pradėti ir nepabaigti rašyti nesusiruošiau,- nusijuokė. Kas jau kas, o Megan dažnai užsivesdavo rašyti dienoraštį, bet neprirašiusi net dviejų puslapių, numesdavo juos į šalį ir nepaliesdavo. Šiuo metu ji turi tokiu gal aštuonis, o gal daugiau.- Kas nutiko tavo mamai?
-Net nežinau. Ji labai sunegalavo, todėl man teko ją pakeisti darbe. Tavo pagalbos reikia. Sandėliuke yra dėžė su sendaikčiais. Ten begale gražių tualeto daikčiukų: papuošaliukai, šukos, dėžutės, veidrodėliai ir panašiai. Mama leido keleta pasiimti, o likusius sudėlioti prekybai. Gavome jų iš ponios Glorijos. Ji nesenai pardavė savo vasarnami, visai netoli mūsų namo.
-Mat kaip. Gerai, einu atnešiu tą dėžę.
Megan sandėliuke pakėlė minėtąją dėžę ir nunešė ją prie prekystalio.
-Nemažai daiktų,- žiūrinėdama daiktus leptelėjo,- ir ji visą tai atidavė?
-Aha,- užrakindama krautuvėlės duris atsakė Triksė,- ir nenorėjo imti mokesčio, tačiau įkalbėjom ją pasiimt keleta daiktų iš dabartinių mūsų prekių. Ji išsirinko rėmelį sidabriniais rėmais ir kažkokią seną prirašytą užrašų knygutę. Na, žiūrim ką turim.
Trindama delnus ji išdėliojo įvairiausius daiktelius ant grindų. Dėžėje buvo įvairių kvepalų flakonėlių, keletas nuotraukų rėmelių, karolių, pudrinių, skrynučių, raktelių ir dar begalė niekučių.
Megan akį patraukė nedidukė muzikinė dėžutė.
-Trikse, manau aš jau radau, ką pasiimsiu,-tarė Meg.
Draugė apžiūrėjo jos pasirinkimą ir leptelėjo.
-Kaip sau nori. Užtat mane žavi karoliai, šis veidrodėlis ir segė su drugeliu. Taip, šituos ir pasisavinsiu.
Išsidalinusios daikčiukus merginos nusprendė išsivirti arbatos. Sėdėdamos plepėjo apie ateinančią vasaros lygiadienio šventę. Po to išdėliojo ponios Glorijos atiduotus daiktus, į krautuvėlės lentynas.
Lauke jau vis stipriau kaitino saulė, tad Triksei teko užtraukti užuolaidas.
-Tai va, turiu tau šiokią tokią paskalą.
-Na, klok,- sukikeno Megan, žinodama jog Triksė tarsi kaimo davatką, apie viską žinojo ir skleidė įvairiausias naujienas.
-Ar žinai tą seną ponios Glorijos sodybą, kitapus mūsų namo? Žodžiu, ji ją pardavė. Ir tu nepatikėsi koks gražuoliukas ten atsikraustė. Kaip bebūtų keistą, vienas. Nei tėvų, nei merginos. Jam tikrai dar nėra dvidešimties. Jis mūsų metų. Man neteko su juo pabendrauti, nes tik šiandien ryte jį pamačiau. Gal Džimas su juo jau susipažino,-atsiduso,- ojoj, mokykloje jis bus tikra sensacija, merginų tarpe, žinoma.
Megė nusijuokė.
-Bet tu tai nepraleidi nė vieno vaikino pro savo akis.
-O ką daryt, jei daugelis jų yra tikri gražuoliukai? Man juk irgi nusibodo būt vienai.
Draugės dar kiek pašnekėjo, bet Megan jau buvo metas pasirodyti namiškiams. Atsisveikinusi su Trikse, ji pasiimė savo muzikos dėžutę ir išėjo.

Vakare sėdėjo savo kambaryje. Pasidėjusi ant kelių sąsiuvinį, piešė. Nuo pat mažens, Megan visi gyrė, mat mergaitė turėjo talentingą ranką. Jos piešiniai buvo gražūs, juose tūnojo visi išlieti jos jausmai, kartais, ir mįslės, kurių net ji pati negebėjo įminti.
Megė piešė tą keistą drugelį, kurį šiandien matė senelių namų sode. Šis įvykis jai neišėjo iš galvos, tačiau niekam apie tai nepasakojo.
Kambaryje tvyrojusią tylą nutraukė į langą barbenantis lietus. Ji pakilo nuo kėdės ir nuėjo prie lango. Keistai apsidairė. Kristal Springse labai retai lijo. Aišku, miestelis nebuvo labai kankinamas kaitrų, priešingai, oras visada tvyrojo normalus, švietė saulė, retkarčiais temperatūra pakildavo iki 28 laipsnių šilumos. Žiemą taipogi iškrisdavo labai nedaug sniego.
Megan prisiminė, jog šiandien girdėjo orų prognozę, bet nebuvo nieko užsiminta apie lietų.
Į merginos kambario duris kažkas pabeldė, pro kiek praviras duris į kambarį atėjo Megan tėtis, Džekas Elisteris.
-Tėti, kas nutiko?- iškart kreipėsi Megė.
Jis tik šyptelėjo ir atsisrėmė į durų staktą.
-Na nieko, tiesiog atėjau pažiūrėt kaip laikaisi. Šiandien visą dieną nesimatėm.
Megan nuėjo prie stalo ir atsisėdo ant kėdės.
-Nes aš visą dieną buvau su Trikse, o tu su miestelio tarybos nariais, buvai susirinkimę dėl kažko. Argi ne taip?
-Tu visiškai teisi,-šyptelėjo Džekas,- lauke lyja, regis sinoptikai nepranašavo lietaus.
-Taip, aš irgi girdėjau jų prognozes. Keista, bet ką jau padarysi. Gamta nenuspėjama.
Tėvas keistai žvelgė į dukrą. Jo žvilgsnyje tūnojo kažkoks nerimas, baimė.
Megan pastebėjo jo akis.
-Tėti, ar kas ne taip?
Jis kiek šyptelėjo ir atsakė:
-Ne, nieko...-pakeitė temą,- Man skambino tėvas Hamiltonas. Piteris, tas vaikinukas kuris sekmadienio mišių metu, būna patarnautojas, regis susirgo. Todėl Hamiltonas prašė, kad jei gali, tai tu pavaduotum tą berniuką.
Mergina nusišypsojo.
-Tai žinoma, kad galiu. Vadinasi, turėsiu eiti anksčia gultis ir rytoj vos išaušus nueiti į bažnyčią, kad viską parengčiau.
-Taip, būtent šitai ir reiks tau atlikti.
-Aš juk ne pirmą kartą ten patarnausiu.
Džekas išsitiesė ir jau ruošėsi išeiti:
-Na aš jau eisiu, netrukdysiu tau. Labanakt Mege.
-Labanakt tėti.
Išeinant tėvo žvilgsnis užkliuvo už dukters piešinio ir jo žvilgsnyje pasirodė dar didesnis nerimas. Megan to nepastebėjo.
Ji nepastebėjo netgi ir svečio, nutūpusio ant jos palangės. Juodai balto drugio.

Anksti ryte ji jau buvo prie bažnyčios. Ją pasitiko tėvas Hamiltonas. Jau į septintą dešimtį įkopęs senukas, su vešliais sidabriniais plaukais, neaukšto ūgio, kiek liesokas. Juoda sutana, sidabrinis kryžius ant kaklo ir akiniai ant nosies pabrėžė jo išmintingumą. Kristal Springso gyventojai, jei tik ištikdavo kokia bėda, tuoj pat bėgdavo pas kunigą ir klausdavo jo patarimų. Todėl miestelis neturėjo nei mero, nei seniūno. Tokias pareigas atstojo Hamiltonas. Tiksliau, ponia Glorija, tėvas Hamiltonas ir mokyklos direktorius, ponas Smitersonas- šie trys asmenys buvo labai gerbiami Kristal Springso gyventojai. Jie priklausė miestelio tarybai, kartu su dar keturiasi asmenimis, kur vienas iš jų buvo Megan tėvas, Džekas Elisteris.
Tėvas Hamiltonas tarė:
-Labas rytas Megan. Labai tau dėkoju, kad sutikai man padėti sekmadieninėse mišiose.
Megė nusišypsojo.
-Labas rytas tėvę. Man visiškai nesunku. Tai aš gal jau bėgsiu ir viską sutvarkysiu.
-Taip, žinoma. Aš tada lauksiu gyventojų.
Mergina linktelėjo galva ir nuėjo į bažnyčios vidų. Erdvė buvo nedidelė, tačiau miestelėnai, einantys į mišias, čia turėjo kur atsisėsti, viską kuo puikiausiai girdėjo ir matė.
Megė iš nedidukės spintos pasiimė baltą apsiaustą, iš lentynos- bibliją. Uždegė žvakes, Šventąjį raštą padėjo ant kunigo pakilos, visai šalia, aukų krepšelį. Taip pat, šen bei ten nušluostė dulkes.
Galiausiai į bažnyčią ėmė plūsti pamaldieji žmonės. Tarp jų buvo ir Megan sesuo Emilė, tėtis su Kloja, Triksė su tėvais ir broliais, ponia Glorija įsikibusi į Smitersono parankę.
Visiems susirinkus tėvas Hamiltonas pradėjo mišias. Jam skaitant Šventąjį raštą, Megės dėmesį atkreipė Triksė, kuri draugei rodė pirštu prieš ją esantį vaikiną. Iš jos lupų Megan suprato „Naujas gyventojas“. Tai buvo tas pats Grei šeimos kaimynas, apsigyvenęs senajame Glorijos vasarnamyje.
Vaikinas buvo apsirengęs kaip ir pridera einant į mišias- tvarkingai ir ne paprastai. Tamsūs džinsai, pilki marškiniai ir juodas švarkas. Jo plaukai buvo juodi, kiek užkritę ant pilkų akių. Labiausiai Megę ir sudomino jo akys- pilkos, kažkokios neaiškios, lyg kažką slėptų, nuoskaudas, o gal kaip tik džiugesį.
Kol Megan, pagauta smalsumo, apžiūrinėjo naujoką ir bandė nuspręsti, koks jis žmogus, vaikinas pagavo jos žvilgsnį. Tą sekundę jai atrodė, lyg jai linktų keliai, jis pasirodė jai kažkur matytas, lyg Megė jau senai jį pažinotų. Tačiau kiek susigėdusi ji nusuko žvilgsnį kažkur kitur. Galiausiai atėjo metas rinkti aukas. Megan ėjo nuo vieno, prie kito aukotojo, kol teko prieiti prie naujojo gyventojo. Šis įmetė banknotą į krepšelį ir vėl susitiko jų žvilgsniai, sukeldami tą patį jausmą Megei. Todėl ji padėkojusi greitai nuėjo tolyn.
Pasibaigus mišioms tėvas Hamiltonas stovėjo prie durų ir atsisveikino su miestelėnais, ar dar šnekteldavo tai su vienu, tai su kitu. Megei einant prie tėvo automobilio, ją greitai pasivijo Triksė.
-Na kaip?
-Kas kaip?- paklausė nesuprasdama Megė.
-Naujokas, kas daugiau.
-A, jis...Na visai nieko, tiesiog paprastas, eilinis žmogus. Manau jis čia pritaps.
-Kokia tu neįdomi. Turėjai pasakyt, kad jis nuostabiai gražus ir kad bus pažiba tarp merginų,- nusijuokė Triksė,- žodžiu, gal gali šiąnakt pernakvoti mūsų namuose. Tėtis vežą mamą į miestą, pas privačius daktarus, kad šie ištirtu kokia ligą ją kamuoja. Jie kartu vežasi ir Luką, todėl lieku aš ir Džimas. Jis mums netrukdys. Tada ryte kartu nuvažiuotume į mokyklą.
-Gerai gerai. Ateisiu.
-O taip. Bus smagu!
Triskė laiminga apkabino Megę ir atsisveikinusi nuėjo. Kol Megan laukė savo šeimos ,prie jos priėjo ponia Glorija su tuo naujoku.
-Sveika Mege. Noriu, kad susipažintum naujuoju Kristal Springso gyventoju. Tai Neitas Mirvingas. Jis nupirko iš manęs vasarnamį ir ten įsikūrė. Neitai, čia Megan Elister, tikras angelas mūsų miestelyje.
Nuo tokio apibūdinimo Megė kiek susigėdo, bet greit susitvardė neišraudusi ir ištiesė ranką pasisveikinimui.
-Man malonu.
Netais irgi nusišypsojo ir paspaudė ištiestą ranką.
-Man irgi didelė garbė su jumis susipažinti, panele Elister.
Rankos paspaudimas, trečią kartą susitikę žvilgsniai ir toks oficialus kreipimasis jau galiausia privertė Megę išrausti.
-Na, geriau kreipkimės į vienas kitą „tu“ ir vadink mane Mege arba Megan. Kaip tau bus geriau.
-Jei taip sakai, vadinasi taip ir padarysim, Mege.
Neitas nusišypsojo ir pridūrė.
-Tikiuosi, dar susitiksim.
-Aš taip pat,- atsakė Megan ir nulydėjo akimis nueinantį Neitą su ponia Glorija.
Galiausiai pasirodė ir jos šeimyną. Susėdę į erdvų tėvo džipo, nuvažiavo namų link.

Kai Megan savo kambaryje į kuprinę dėliojo mokyklos vadovėliu rytojui, pas ją atėjo Emilė. Jaunesnioji penkiolikmetė sesuo buvo labiau panašesnė į tėtį, nei į amžinatilsį mamą. Emilė turėjo šviesius plaukus, kiek garbanotus. Ji visada dvi priekines sruogeles susekdavo gale, šitaip padarydama karūnėlę. Nešiojo tik sukneles ir batelius. Žinoma, visą laiką ji išliko labai mergaitiška, laikėsi damoms skirto etiketo. Ją visada žavėjo aukštuomenė ir galantiški žmonės.
-Tai eisi pas Triksę?- paklausė.
-Taip, nakvosiu pas ją…Grįšiu rytoj po pamokų, nors susitiksime mokykloje.- atsakė jai Megė.
-O ką apsirengsi?
-Džinsai, radoni marškiniai, marškiniai su raudonais ir juodais langeliais, juodi sportbačiais. Tikėjaisi ,kad dėvėsiu sukneles, svajok toliau,- nusijuokė.
Emilė susiraukė.
-Kaip neskoninga,- prunkštelėjusi išėjo iš sesers kambario.
Kai Megan viską, ko reikai ,susidėjo, pačioje pasigirdo Klojos balsas.
-Mege, atvažiavo Triksė!
Ji pagriebė kurpinę ir uždariusi kambario duris nusileido į apačią.
Atsisveikinusi su namiškiais įsėdo į Triksės nedidukę Toyota. Aišku, šiuo automobiliu jai teko dalintis ir su Džimu.
Iki Grei šeimos namų teko važiuoti apie dešimt minučių, mat šie gyvena šiek tiek už miestelio. Einat būtų užtrūkę kiek ilgiau, jei eitum ne pro mišką.
Kai galiausiai atvažiavo, abi išlipo iš automobilio ir nuėjo į namą.
-Džimas garaže taiso senąjį tėvo motociklą. Jis mums netrukdys,- paaiškino Triksė.
Draugės buvo svetainėje, šnekėjo apie visokius įvykius, apkalbinėjo įkyriausius gyventojus ir klausė muzikos.
Atėjus vakarui ėmė lyti lietus, kažkur tolumoje girdėjosi griausmai. Galiausiai grįžo Džimas.
-regis, bus audra,- pranešė šis ir pamatęs Megę nusišypsojo,- labas Megan, šiandien puikiai pasidarbavai mišiose.
-Sveikas Džimai, nėra ten jau taip sunku,- šyptelėjo Megė ir vėl pasinėrė į pokalbį su Trikse,- pastebėjai, kad pradeda lyti, kai sinoptikai to neprognozuoja.
-Va būtent, tas tikrai keista. Regis, tie prognozuotojai nebemoka dirbti savo darbo,- piktai deptelėjo Triksė.
-Lyg tu galėtum tai geriau atlikt,- pasišaipė iš sesers Džimas, o ši sviedė į jį pagalvę.
Jau lyg ir būtų prasidėjęs pgalvių karas, bet visą linksmumą nutraukė lauke sužaibavę žaibai, nutrenkęs griausmas ir dar stipriau prapliupęs lietus. Name ding elektra.
-Velnias,- surimtėjo Džimas,- dabar teks lysti į kiemą ir patikrint saugiklius. Yra savanorių, galinčių palaikyti žibintą?
Triksė nusijuokė.
-Gerai, palydėsim šitą baikštuolį.
Džimas prunkštelėjo.
-Tai ir taip aišku, kad jūs vienos tamsoje nebūsit, kai peržiūrėjot Skambutį.
-Tavo tiesa,- už abi atsakė Megė.
Trijulė išėjo į lauką, kur nenumaldomai lijo lietus ir griaudė griaustinis. Kol Džimas darbavosi prie perdegusių degiklių, Triksė viena ranka laikė žibintuvėlį, o kita- skėtį virš savęs ir brolio. Megan stovėjo be jokių skėčių, jai lietus labai patiko ir ji buvo visai nieko prieš peršlapimą, kol tuo tarpu Triksė prašė jos patūnoti bent jau verandoje.

Atgal į viršų Go down
Sonata Dark
Direktorė.
Direktorė.

Pranešimų skaičius : 2296
Personažo amžius : 25
Amžius : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: 1. Juodai baltas drugys   Št. 09 10, 2011 5:06 pm

Man patinka tavo mintys ir tikrai kai skaitai užkabina :) lauksiu tęsinio :))

Varno nago vadovė.
Varno nago vadovė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: 1. Juodai baltas drugys   Št. 09 10, 2011 5:08 pm

O gad...Pamaloninta ryt gal patalpinsiu :D

Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: 1. Juodai baltas drugys   

Atgal į viršų Go down

1. Juodai baltas drugys
Atgal į viršų 
Puslapis 11